STRONY WWW

org_www1Dla siebie, swojej firmy. Blog, galeria zdjęć. Pokaż się!

Wobec nieustającego wzrostu roli Internetu, głównym elementem budowy pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa stała się firmowa Strona WWW. Jest ona nieodłącznym elementem komunikacji i zacieśniania pozytywnych relacji między firmą a jej otoczeniem.

Dlaczego warto mieć stronę WWW? Jest ona niezbędna każdej firmie w prowadzeniu nowoczesnego i dochodowego biznesu. Własna witryna internetowa to podstawa efektywnych działań marketingowych. Dzięki Stronie WWW możesz profesjonalnie zaprezentować ofertę firmy nieograniczonej liczbie klientów. To najłatwiejszy sposób komunikowania się z klientami i tworzenia pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa w Internecie.

Jaka strona WWW jest najlepsza dla mojej działalności? W katalogu znajdziesz kilkaset gotowych Stron WWW, pogrupowanych w kilkunastu kategoriach. Wszystkie Strony WWW zostały stworzone zgodnie z najnowszymi, internetowymi trendami. Wśród tak dużej liczby propozycji na pewno znajdziesz Stronę WWW, która będzie odpowiadała Twoim indywidualnym oczekiwaniom. Każdy projekt Strony WWW można także dostosować do indywidualnych potrzeb Klienta.

Ile będzie mnie kosztowała strona WWW? Składowe ceny naszej strony WWW  to: domena internetowa, serwer www, projekt graficzny, kodowanie, pozycjonowanie.

  • Cena domeny waha się w okolicach kilkudziesięciu złotych rocznie (czasami zdarza się oferta zakupu domeny za przysłowiową złotówkę - pamiętaj jednak, że oznacza to uzależnienie się od firmy oferujacej taką promocję i obowiązek jej przedłużenia po stawkach kikuset razy wyższych niż, cena w pierwszym roku!),
  • Dokładne parametry i cennik naszych serwerów znajdziesz w zakładce serwery - są one optymalnie dobrane i skonfigurowane pod oferowane przez nas strony www, niezawodne w funkcjonowaniu i bezpieczne. Nasze urządzenia służą kilkuset klientom nieprzerwanie od wielu lat.
  • Projekt graficzny - przygotowujemy do 3 projektów po wcześniejszym zapoznaiu się z oczekiwaniami klienta, rozmowie i sugestiach z jego strony. Klient może na tym etapie dowolnie długo wpływać na wygląd strony. Dopiero po zamknięciu i dopracowaniu wyglądu, przechodzimy do kolejnego etapu.
  • Kodowanie, czyli jak z obrazka zrobić funkcjonującą stronę internetową? Ano stosując różne techniki i rozwiązania deweloperskie, język HTML, CSS, PHP, czasami ActionScript, czy JS. Nieważne jak, ważne, żeby na końcu spełniało oczekiwania klienta i użytkowników.
  • Pozycjonowanie. To proces polegający na takim sparametryzowaniu serwisu www, aby po wpisaniu w wyszukiwarki jak najwyżej i jak najczęściej wyświetlał się w wynikach. Dużo żmudnej pracy, efekt widoczny dopiero po dłuższym czasie, ale dla wielu rodzajów serwisów (np sklepy internetowe) może być bardzo opłacalny.

Gorąco polecamy zapoznanie się także z artykułem "Specyfika prowadzenia projektów www", szczegółowo opisujący, proces tworzenia serwisu www ze szczególnym nastawieniem na problemy, jakie w trakcie mogą się pojawić.